tr02122363690
·
[email protected]
·
Pzt - Cuma 09:00-17:00
Avukata Sor

Online Hukuki Danışmanlık Randevu

Online Danışmanlık

Hukuk Bürosu olarak, teknolojinin hızla ilerlemesi, zaman yönetimi, trafik sorunları ve yüz yüze konuşmanın imkansızlığı nedenleriyle fiziki ofis danışmanlık hizmeti ile birlikte Online Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetlerini sosyal ağlar, telefon, SMS, veya e-posta ile internet üzerinden vermektedir. Ancak Online Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti satın almadan önce incelememizi istediğiniz belgeler bulunuyorsa bunları e-posta yoluyla iletmeniz daha uygun olacaktır.

Avukatlık Kanununa göre online hizmet almak için iletişim sayfamızdaki formu doldurarak ya da [email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetten bir konu hakkında destek talebinde bulunabileceğiniz gibi, tüzel kişi olmanız gibi hallerde devamlı bir hizmet şeklinde de danışmanlık alabilirsiniz.

Danışmanlık Ücreti

Danışmanlık hizmeti ücreti ödemeden evvel ilk olarak telefonla veya e-posta ile bize ulaşarak hangi konuda danışmak istediğinizi belirtmeniz halinde online ödeme için gerekli bilgiler tarafınıza gönderilecektir.

Aşağıdaki takvimden yeşil check işareti ile görünen müsait günlerden birine tıkladıktan sonra gelecek formdaki bilgileri doldurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

The AJAX failed or the nonce verification failed. If you encounter this error repeatedly, it is possible that access is being blocked by a security-related plugin. Please try changing the values of "Select the URL for AJAX on the public page" and "Select a function to validate the value of a nonce with AJAX on the public page" in Booking Package > General Settings.

Create account
Sign out
Edit My Profile
Booking history
Subscribed items
Sign up
close
Profile
close
Booking history
close
ID Randevu Tarihi Calendar Status
Booking details
close
Booking details
Please select a service
Service details
We sent a verification code to the following address. Please enter a verification code.