Hakkımızda

2005 yılında kurulan Okyanus Hukuk Avukatlık Bürosu, hukuki açıdan her zaman yanınızda!

Karmaşık konuların tamamını basitleştirerek, pratik, hızlı veyaratıcı çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa sahibi olan hukuk büromuz, Türkiye başta olmak üzere yurt dışında yatırım yapan yerli ve yabancı müvekkillerine pek çok alanda hukuksal danışmalık hizmeti sunmaktadır.

Bilişim avukatlarımız, internetten haber kaldırmainternetten fotoğraf ve video kaldırma ayrıca sosyal medya ve internet ortamında karşılaşacağınız sorunlarınıza anında hızlı ve kesin çözüm bulmaktadır. Alanında başarılı Ceza avukatlarımız, süreci devraldığında olumlu yönde gelişmelerle sizleri şaşırtır. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanmalarda müvekkilinin menfaatlerine göre hareket ederek daima korur.

Tüketici davaları, miras davaları, gayrimenkul hukuku, ticaret hukuku gibi alanlarda tam donanımlı destek için iletişim kurabilirsiniz.

Okyanus Hukuk, önünüzde kocaman fırtınalı denizler olsa da sizi korunaklı bir limana ulaştırmayı her zaman başarır. Dalgaların hasarını en aza indirmek için varız. Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Her türlü sorunda tam anlamıyla yanınızdayız! Sorularınıza net yanıt alacak saydam bir ilişki yürüteceğiz.

Güven ve dürüstlük için Okyanus Hukuk!